KEMERLİ GRUP

Başkanın Mesajı

Yönetim Kurulu Başkanı

Kemerli Grup

Değerli Çalışanlarımız,

Kıymetli Paydaşlarımız,

Kemerli Grup olarak “Değişim ve Gelişimde Süreklilik”  ilkemiz, yurt içi ve yurt dışı faaliyetlerimiz sonucunda Türkiye’de öncü kurumlar arasında olmanın gururunu yaşıyoruz. Bugünden sonra, daha emin adımlar ile yenilikleri ve değişimleri kucaklayarak yolumuza devam edeceğiz. Temel değerlerimize sadık kalmak suretiyle, stratejilerimizi, hedeflerimizi yenileyecek ve geliştireceğiz.

2008 yılındaki ilk başlangıcımızdan bu tarafa %90 büyüme kaydeden firmamız yeni yatırımlar ve yapılanmalar kapsamında bu büyüme oranını daha da artıracaktır. Hedefimiz öncelikle Türkiye ve akabinde komşu ülkelerde tercih edilen bir marka olmaktır.

Sürdürülebilir büyüme stratejimizle Araştırma ve Geliştirme faaliyetlerine verdiğimiz değer ve yatırımlar ile Kemerli Grup, Türkiye’de lider ve kendi alanında 4 farklı sektöre yön veren Kemerli, Kemerix, Kemex ve Kemerli Tarım markalarıyla yenilikçi üretimini sürdürmektedir.

 

Grubumuzdaki tüm çalışma arkadaşlarımız, yetenekli, tecrübeli ve inovatif insan kaynağımız en önemli hazinemizdir. Büyük önem vermekte olduğumuz genç ve yetenekli ekibimize olan inancımızla yolumuza devam etmekteyiz. Amacımız kaliteyi güvenilir bir biçimde bizleri tercih eden değerli tüketicilerimize sunmaktır.

Şirketimiz girişimci ruhuyla çalışanlarına, müşterilerine, paydaşlarına ve çevreye verdiği önem ile başta ülkemiz olmak üzere değer yaratmaya devam edecektir.

Saygılarımla,
ARİF BUDAK
Yönetim Kurulu Başkanı