KEMERLİ GRUP

Hakkımızda

Konforunuzun Gizli Kahramanları

Kemerli Grup

Kemerli Metal San. ve Tic. A.Ş, Haziran 2008 yılında 23.000 m² alan üzerine Kayseri’de kurulmuştur. Türkiye’deki mobilya ve inşaat sektörünün ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla hizmete başlamıştır.

Zaman içerisinde hem ürün çeşitliliğini hem de pazar hacmini artıran firmamız, Kemerli markası altında yatak ve mobilya sektörüne endüstriyel zımba teli, inşaat sektörüne ise Kemerix markası altında beton donatısı için çelik teller üretmektedir.

Müşteri talepleri ve beklentilerini en üst seviyede karşılama politikamız kapsamında ilerleyen süreçte markalarımız arasına Santel, Telsan ve Abakan’ı eklemiş ve ürün çeşitliliğinde artış sağlanmıştır.

2017 yılına gelindiğinde, artan talepler ve büyüyen iş hacmine paralel olarak Dilovası (Kocaeli) mevkiinde ikinci üretim tesisi kurulmuştur.

Firmamız Kuruluşundan bu yana elde ettiği tecrübeler ve modern yönetim kadrosuyla sürekli gelişim, istatistiksel süreç kontrolü, müşteri memnuniyeti, sürdürülebilirlik ve toplumsal sorumluluk anlayışına dayalı politikalar ile yönetilmektedir.

Müşteri Odaklı Bir Yaklaşım Sergileyerek, günümüz ve gelecek beklentilerini göz önünde bulundurup kaynaklarını bu doğrultuda etkin ve verimli bir şekilde kullanmaktadır. Küresel kültüre sahip ve uluslararası büyümeyi önemseyerek dünya markası olma yolunda ilerleyen şirketimiz; gelecek kuşaklara ekonomik, ekolojik ve aynı zamanda sosyal koşulları devam ettirebilen bir dünya bırakmak için üzerine düşen sorumlulukları yerine getirmeye çalışmaktadır.

Türkiye’deki mobilya ve inşaat sektöründe öncü firma olan kuruluşumuzun vizyonu 2030 yılı itibariyle sektöründe ve dünyada önde gelen firmalar arasında yerini almak olup bu doğrultuda sürekli iyileştirme felsefesini benimseyerek sürdürülebilirliğe yatırım yapmaktadır.

Kemerli Grup

Misyon & Vizyon

Müşteri memnuniyetini en üst düzeye ulaştırmak için Kalite Standartlarına uygun hizmet ve ürünler sunmak, İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek, Teknolojik altyapıyı etkin ve verimli kullanmak, Çalışanlarımızın tatmin ve memnuniyetini sağlamaktır.

Sektöründe tercih ve takip edilen firma olmak.

Yasal ve mevzuat şartlarına bağlı kalmak, Müşteri beklentilerini zamanında, kaliteli ürünler sunarak karşılamak,  Markamıza bağlı müşteriler oluşturmak, Toplumda kalite bilincinin yayılmasına katkıda bulunmak, Çevre kirliliğinin önlenmesinde öncü kuruluş olmak,
Çalışanların sağlığı açısından işlerin güvenli şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak

Kemerli Grup
Kilometre Taşlarımız
2008

Zımba teli üretimiyle faaliyete başladı.

2009

Kemerix marka beton donatısı için çelik tel ürünüyle ilk yerli üretimi gerçekleştirildi.

2010

ISO 9000, ISO 14001 ve OHSAS 18001 kalite belgelerini alarak kalitesini tescillendirdi.

2011

Kemerix ürünü için CE ve TSE Ürün Uygunluk belgelerini aldı.

2014

Kemerix ürünü için teknik çalışmalara hız verildi.

2015

Anonim şirketi olarak çalışmalarını bir kat daha güçlendirmiştir.

2016

İnovasyon çalışmalarıyla rakiplerinden öne geçen adımlar atmıştır.

2017

Kemerix'in 2. fabrikası Kocaeli Dilovası OSB'de üretime başlamıştır.

Kemerli Grup
Grup Şirketlerimiz
Kemerli Zımba
Kemerix
Kemex
https://kemerlitarim.com/
Kemerli Akademi