KEMERLİ GRUP

Hakkımızda

Konforunuzun Gizli Kahramanları

Kemerli Grup

Kemerli Metal Haziran 2008 yılında, 23.000 m² alan üzerine Kayseri’de kurulmuştur. Türkiye’deki mobilya ve inşaat sektörünün ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla hizmete başlamıştır.

Zaman içerisinde hem ürün çeşitliliğini hem de pazar hacmini artıran firmamız, Kemerli markası altında yatak ve mobilya sektörüne endüstriyel zımba teli, inşaat sektörüne ise ile Kemerix marka çelik beton lifleri üretimi yapmaktadır.

Müşteri talepleri ve beklentilerini en üst seviyede karşılama politikamız kapsamında son dönemde markalarımız arasına Santel , Telsan ve Abakan’ı eklemiş ve ürün çeşitliliğinde artış sağlanmıştır.

Sürdürülebilirlik, Kemerli Metal’in temel değerlerinden birisi olup ve bu değer çerçevesinde müşterilerimizle ve dünya ile uyumlu bir şekilde hareket etmeyi hedeflemektedir. Bu amaç doğrultusunda; Temiz üretim yöntemleri ve döngüsel ekonomi prensipleri üretim süreçlerimizin merkezinde yer almaktadır. Faaliyetlerimiz sonucu oluşan karbon miktarını, yenilenebilir enerji çalışmaları ile destekleyerek karbon nötr olma yolunda ilerlemektedir. Enerji verimliliği stratejileri ile kaynakları daha etkin  bir şekilde kullanırken, yaşam döngüsü analizi ile ürünlerimizin çevresel etkilerini sürekli olarak değerlendirerek iyileştirmeler yapmaktadır. Bu sayede, çevre dostu ve yüksek kaliteli ürünler ve hizmetler sunarak, sürdürülebilir bir gelecek için sorumluluklarımızı yerine getirmeyi taahhüt etmektedir.

Firmamız Kuruluşundan bu yana elde ettiği tecrübeler ve modern yönetim kadrosuyla sürekli gelişim, istatistiki süreç kontrolü, müşteri memnuniyeti, sürdürülebilirlik ve toplumsal sorumluluk anlayışına dayalı bir politikalar ile yönetilmektedir.

Türkiye’deki mobilya ve inşaat sektöründe öncü firma olan kuruluşumuzun vizyonu 2030 yılı itibarıyla sektöründe dünyada önde gelen firmalar arasında yerini almaktır.

Kemerli Metalin uzun vadeli hedefi bir dünya markası olmaktır. Çalışma, iş geliştirme ve eğitimlerimiz bu doğrultuda devam etmektedir.

Kemerli Grup

Misyon & Vizyon

Müşteri memnuniyetini en üst düzeye ulaştırmak için Kalite Standartlarına uygun hizmet ve ürünler sunmak, İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek, Teknolojik altyapıyı etkin ve verimli kullanmak, Çalışanlarımızın tatmin ve memnuniyetini sağlamaktır.

Sektöründe tercih ve takip edilen firma olmak.

Yasal ve mevzuat şartlarına bağlı kalmak, Müşteri beklentilerini zamanında, kaliteli ürünler sunarak karşılamak,  Markamıza bağlı müşteriler oluşturmak, Toplumda kalite bilincinin yayılmasına katkıda bulunmak, Çevre kirliliğinin önlenmesinde öncü kuruluş olmak,
Çalışanların sağlığı açısından işlerin güvenli şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak

Kemerli Grup
Kilometre Taşlarımız
2008

Zımba teli üretimiyle faaliyete başladı.

2009

Kemerix marka beton donatısı için çelik tel ürünüyle ilk yerli üretimi gerçekleştirildi.

2010

ISO 9000, ISO 14001 ve OHSAS 18001 kalite belgelerini alarak kalitesini tescillendirdi.

2011

Kemerix ürünü için CE ve TSE Ürün Uygunluk belgelerini aldı.

2014

Kemerix ürünü için teknik çalışmalara hız verildi.

2015

Anonim şirketi olarak çalışmalarını bir kat daha güçlendirmiştir.

2016

İnovasyon çalışmalarıyla rakiplerinden öne geçen adımlar atmıştır.

2017

Kemerix'in 2. fabrikası Kocaeli Dilovası OSB'de üretime başlamıştır.

Kemerli Grup
Grup Şirketlerimiz
Kemerli Zımba
Kemerix
Kemex
https://kemerlitarim.com/
Kemerli Akademi